Ogłoszenie



Proszę podpisać się
pod regulaminem

• Otwarto cmentarz
• Dodano nowe pole w profilu



Witaj! Właśnie znajdujesz się na Pedigree
Nie, nie chodzi o jedną z najgorszych karm dla psów.
"Pedigree" to po angielsku "rodowód", czyli papierek
potwierdzający rasowość psa.

Także witaj na Pedigree The Game, grze o hodowli psów!


Na razie nie ma eventu


OneOfTheMillion ~ Administrator
retriever ~ Moderator
Sympain ~ Moderator

Wbrew pozorom admini i modzi to tacy sami gracze, jak wy! Różnica jest taka, że dodatkowo opiekują się i dbają o porządek na forum.


USUWANIE UŻYTKOWNIKÓW
Użytkownicy, którzy byli nieaktywni przez ponad 2 tygodnie i napisali mniej niż 5 postów są usuwani - rejestrujemy się po to żeby GRAĆ.



O pomoc w rozgrywce możesz poprosić administratora bądź moderatora.

Pomocne strony:
Regulamin forum
Regulamin ZK
Mały podręcznik

#1 12-10-13 18:36:40

Ametyst

Hodowca

Praca: Pracownik hotelu dla psów
Fundusze: 15 455$
Hodowla: ~Flippiger Affe~

Pomoc od Ametyst

Stworzyłam ten wątek by rozwiązywać problemy i służyć pomocą :)
Jest dużo graczy, nowych i starych. Ci nowi mają czasem problem: co robić gdy...? A ci starzy ,bardziej doświadczeni nie zawsze mają czas i ochotę by wszystko od nowa tłumaczyć. Najczęściej piszą tak: Nie pomogę ci ,od tego jest dział ten i ten...
Więc pytajcie i zasypujcie mnie pytaniami ile chcecie ,gdyż od tego jest dział 'Pomoc'
Nie oczekujcie jednak natychmiastowej odpowiedzi, jestem tylko człowiekiem. Na Pedigree jestem niemal codziennie i będę starała się pomóc. Oczywiście mogę czasem się pomylić lub nie wiedzieć czegoś. Każdy popełnia błędy. Gram tu jednak już trochę czasu i myślę że dobrze poznałam tę grę.

Ostatnio edytowany przez Ametyst (12-10-13 18:45:44)


Pogalopuj ze mną... Przed siebie... Tak bez celu... Poznaj smak wolności. Nie bój się, wrócisz. Zobaczysz świat bez końca i początku... Deszcz zmyje twój niepokój... Blask gwiazd napełni nadzieją... - Pospiesz się! Ja już jestem daleko... Znajdziesz drogę?"

~Flippiger Affe~ jedyna na Pedigree hodowla Owczarków Szkockich! Zapraszam! Nabór!
Link: ~Flippiger Affe~

Offline

 

#2 29-10-13 13:45:21

Nefertari

Nieznajomy

Re: Pomoc od Ametyst

No dobrze. A więc moje pytanie brzmi: Gdzie jest mój pies do cholery??!! Liczę na odpowiedź i Pozdrawiam

Offline

 

#3 29-10-13 14:30:28

Ametyst

Hodowca

Praca: Pracownik hotelu dla psów
Fundusze: 15 455$
Hodowla: ~Flippiger Affe~

Re: Pomoc od Ametyst

Aby dostać psa musisz zgłosić się tutaj: http://www.pedigree-the-game.pun.pl/vie … p?pid=5#p5

Możesz wybrać tylko JEDNEGO psa, więc lepiej dobrze się zastanów zanim kupisz szczeniaka!
Dostępne rasy (+ koszt za szczenię)
border collie (cena: 1 800$)
owczarek niemiecki (cena: 1 400$)
owczarek szkocki collie długowłosy (cena: 2 000$)
flat coated retriever (cena: 1 800$)
golden retriever (cena: 1 600$)
labrador retriever (cena: 1 500$)
staffordshire bull terrier (cena: 1 900$)
west highland white terrier (cena: 1 400$)
yorkshire terrier (cena: 1 200$)
Podaj w poście zdjęcie (najlepsze wymiary - 500x330px), imię, płeć, rasę, umaszczenie i wiek psa, a administrator lub moderator zrobi dla niego kartę hodowlaną i odejmie odpowiednią ilość dolarów.

Po dostaniu karty możesz zacząć grę!

Jeśli jednak admin lub mod wypełnił dla ciebie kartę hodowlaną, skopiuj ją i dołącz do którejś z hodowli rasy twojego szczeniaka lub utwórz swoją.
Mam nadzieję że pomogłam. Ametyst

Ostatnio edytowany przez Ametyst (29-10-13 14:35:34)


Pogalopuj ze mną... Przed siebie... Tak bez celu... Poznaj smak wolności. Nie bój się, wrócisz. Zobaczysz świat bez końca i początku... Deszcz zmyje twój niepokój... Blask gwiazd napełni nadzieją... - Pospiesz się! Ja już jestem daleko... Znajdziesz drogę?"

~Flippiger Affe~ jedyna na Pedigree hodowla Owczarków Szkockich! Zapraszam! Nabór!
Link: ~Flippiger Affe~

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.redstar.pun.pl www.wymiar-bakugan.pun.pl www.imwimiipagh.pun.pl www.rosjoznawcy.pun.pl www.sp1-gw.pun.pl